bruce a mickey jsou zlatí (video v článku)

Golden Globes, Bruce Springsteen

Minulou noc se na předávání Zlatých Glóbů u jednoho stolu sešli Bruce Springsteen, Patti Scialfa a tvůrci filmu The Wrestler: režisér Darren Aronofsky, Evan Rachel Wood a Mickey Rourke. A byla to úspěšná noc. Hned ze začátku večera si Bruce mohl jít pro cenu za nejlepší původní píseň, což už byla druhá cena, kterou film ten večer dostal. Bruce si převzal cenu od svého starého kamaráda Stinga a pronesl děkovnou řeč…

Jen v této chvíli mohu soutěžit s Clintem Eastwoodem [smích]. Je to dobrý pocit!

Mickey mi zavolal do Irska a požádal mě o hudbu k filmu. Poveděl mi něco málo o postavě, kterou hraje, vyprávěl mi o lidech, kteří se obklopují bolestí, odvrací od lásky a okamžiků, které je posilují a dávají jim životní sílu. Říkal, že ten film je o muži, který si všechny tyto věci neuvědomoval. A já mu odpověděl: „No, pár takových lidí znám… A taky takovou píseň“.

Golden Globes, Bruce Springsteen and Sting

Na prvním místě bych chtěl poděkovat Mickeymu – bez toho telefonátu a bez jeho nápadu bych tu píseň nenapsal. Díky, brácho, za to, jak si tu roli skvěle zahrál a díky, že si na mě myslel. Chtěl bych poděkovat Darrenovi a lidem ze štábu za to, že mi umožnili být malou součástí jejich filmu – díky.

Mám Tě moc rád, moje krásná Patti, zdravím Evana, Sama a Jessicu doma – a abych nezapomněl, všechno nejlepší k narozeninám, Clarenci! (11.1.)

Golden Globes, Bruce Springsteen

Zdroj: backstreets.com

2 odpovědi na “bruce a mickey jsou zlatí (video v článku)”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *