musicserver: The Boss volá, Londýn nadšeně odpovídá

© Jakub Malar

Tři roky po vydařeném živáku „Live In Dublin“ přichází The Boss se záznamem z dalšího evropského města. Tentokrát jde o záznam vystoupení, které se uskutečnilo loni v červnu v Londýně. Na ploše tří hodin se celé kapele podařilo odehrát kvalitní show, kterou zachytily i kamery. Fanoušci mohou jásat.

Celá recenze: The Boss volá, Londýn nadšeně odpovídá

P.S. Moje hodnocení: 10/10 … za délku koncertu, 150% nasazení, za to, že den před tím zpíval stejné 3 hodiny v Glastonbury … a za to, že je to THE BOSS (což musel uznat i Barack Obama na předávání Kennedyho cen 🙂 )

Z diskuze:

Billy: Obvykle na recenze nereaguji, ale tady skutečně musím. Co se týká jeho hlasu: ano, na tomto DVD není v nejlepší formě. ALE – je nutné si uvědomit, že den před tímto koncertem odehrál 3 hodinový koncert na Glastobury! Tyto dva koncerty od sebe dělilo sotva 24 hodin. Kdo kdy viděl nějaký jeho koncert, je mu jasné, že s takovým nasazením jeho hlas zůstane ve 100% formě.
Proč hodnotíte 8/10? Jenom kvůli tomu hlasu? Já si myslím, že takové nasazení mnoho interpretů nenabízí v rámci svých koncertů a jak kvalita zvuku, tak obrazu je fantastická. S ohledem na jiné DVD si myslím, že si to zaslouží minimálně 9/10.

rosini: Na to že je Bossovi přes šedesát mu to ještě pořád zpívá slušně, navíc to nasazení :-). Nezbývá než na kolena pokleknout před naše promotéry, aby už konečně někdo uspořádal jeho koncert u nás. Obávám se, že díky svému přeci jen pokročilému věku už moc turné neobjede.

Jedna odpověď na “musicserver: The Boss volá, Londýn nadšeně odpovídá”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *