Nové album High Hopes 14. ledna 2014 (01/14/14)

Update: Součástí deluxe edice bude DVD se záznamem londýnského koncertu z Wrecking Ball Tour, konkrétně kompletní provedení alba Born In The U.S.A.

High Hopes

 1. High Hopes
 2. Harry’s Place
 3. American Skin (41 Shots)
 4. Just Like Fire Would
 5. Down In The Hole
 6. Heaven’s Wall
 7. Frankie Fell In Love
 8. This Is Your Sword
 9. Hunter Of Invisible Game
 10. The Ghost of Tom Joad
 11. The Wall
 12. Dream Baby Dream

7 odpovědí na “Nové album High Hopes 14. ledna 2014 (01/14/14)”

 1. Docela se těším, Morello je dobrý muzikant, jen jestli si sednou s Nilsem, oni obecně kytaristi mezi sebou mívají rivalitu až nezdravou

 2. Překvapilo mě,že cover High Hopes je zde titulní skladbou a jsem zvědav jak budou předělaný Tom Joad a American Skin. Snad to nebude k horšímu. Dream Baby Dream je myslím si dost vydařená cover verze,ale těším se hlavně na zbytek alba.

 3. Tak přes moji obavu,že to bude album coverů a nějakých slabších písniček,jsem s novou deskou moc spokojenej. Titulní High Hopes tedy není můj šálek kávy,ale nemůže se líbit všechno všem. Moc se mi líbí studiová verze American Skin-to je naprostá paráda . Podobně se povedl i Tom Joad ze kterýho se stala rocková pecka. Pro mě trošku míň zaímavá je Harry´s Place a naopak nejlepší se mi zdají Down In The Hole a Hunter Of Invisible Game.
  Kytara Toma Morella albu dodala správnej šmrnc.

  1. Hunter of Invisible game je prostě nejlepší! Ale sem trochu zklamanej z The wall, z nějakýho důvodu se mi líbí verze z roku 2005 víc, ale nemůže mít člověk všechno! 😀
   Frankie fell in love, 41 shots, GoTJ jsou všechny velmi dobré, ale asi největší slabost mám pro Harry’s place

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *