Road Diary: Bruce Springsteen and The E Street Band

Road Diary: Bruce Springsteen and The E Street Band

Společnosti Hulu a Disney+ 14. května oznámily, že spustí film „Road Diary: Bruce Springsteen and The E Street Band“ v říjnu letošního roku. Přesné datum spuštění bude upřesněno.

Springsteen a The E Street Band nabízejí v novém dokumentu s bezprecedentním přístupem do zákulisí světového turné v letech 2023-2024 dosud nejpodrobnější pohled na vznik svých legendárních živých vystoupení. „Road Diary: Bruce Springsteen and The E Street Band“ otevírá fanouškům po celém světě nové dveře do Springsteenova tvůrčího procesu a přináší záběry ze zkoušek kapely a výjimečných okamžiků v zákulisí – a také slova samotného Springsteena. Tyto rozhovory sledují Springsteena zblízka při vytváření příběhu, který chce vyprávět prostřednictvím setlistu tohoto turné – prokládaného vzácnými archivními klipy The E Street Band, které podtrhují témata života, ztráty, smrtelnosti a komunity. Tímto způsobem slouží jako zásadní a dosud neviděná kapitola autobiografické série, která zahrnuje Springsteenovy paměti „Born to Run“, „Springsteen on Broadway“ a filmy „Western Stars“ a „Letter to You“.

Film režíroval Springsteenův dlouholetý spolupracovník, držitel cen Emmy® a GRAMMY® Thom Zimny („Western Stars“, „The Gift: The Journey of Johnny Cash“, „Springsteen on Broadway“, „Willie Nelson & Family“, „Sly“) a produkovali jej Zimny, Jon Landau, Bruce Springsteen, Adrienne Gerard a Sean Stuart. Film začíná jedinečným pohledem na proces příprav kapely, který ji sleduje od prvních zkoušek v Red Banku v New Jersey až po vystoupení pro desetitisíce lidí napříč kontinenty. Po celou dobu mají fanoušci vůbec poprvé možnost zhlédnout profesionálně natočené záběry z turné 2023-2024 – a navíc si z první ruky vyslechnout od členů kapely, jak vystupují na pódiu se Springsteenem a jak udržují kouzlo The E Street Band stejně silné jako kdykoli předtím.

Bruce Springsteen a The E Street Band v dubnu zakončili první část světového turné 2024, které vedlo napříč Spojenými státy a přineslo překvapivé hosty, strhující tříhodinové show a rarity v setlistu (celkem 60 různých písní během 11 vystoupení). Letos na jaře a v létě kapela odehraje 25 koncertů po celé Evropě – po loňském evropském turné se prodalo 1,6 milionu vstupenek – a od srpna do konce listopadu se vrátí na další koncerty do Severní Ameriky.

Zdroj: brucespringsteen.net

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *