O tomto webu

© Reflex 1997

© 1973 — 2023. Všechny anglické texty písní, zvukový a obrazový materiál vlastní Bruce Springsteen a Columbia Records.

© 1999 — 2023. Autorem stránek, českých textů a překladů, pokud není uvedeno jinak, je  Jan Bartoš.

Autorovi tohoto webu z provozu stránek NEPLYNOU žádné příjmy (naopak jej svými silami financuje). Neposkytuje žádná multimedia ke stažení, žádné výrobky NEPRODÁVÁ. Účelem těchto stránek je poskytnout fanouškům v Česku a na Slovensku co možná nejobsáhlejší, nezajímavější a také nejaktuálnější informace. Tohle je web tvořený fanoušky PRO fanoušky.

Bruce Springsteen

13 odpovědí na “O tomto webu”

  1. tento rok už určitě ne, ale po Evropě jdou rumours, že příětí rok by se něco mohlo uskutečnit – konkrétně prý v Hamburku se něco chystá na červen… (mám to od německých fanoušků BS 🙂 )

   1. Tak je to jasné, dnes to zveřejnili na stránkách brucespringsteen.net – v roce 2012 se uskuteční evropské turné 🙂

    Well, things are starting to heat up down on E Street.

    A lot of you have been hearing that Bruce Springsteen and the E Street Band will be on tour in 2012. That is absolutely correct. The European dates run from the middle of May until end of July and are being announced this week. Info on the US dates and the World tour dates will coming up shortly.

    In addition, we want you to know that the music is almost done (but still untitled), we have almost settled on the release date (but not quite yet), and that we are all incredibly excited about everything that we’re planning for 2012. That’s all the info we have for right now, but we’ll get back to you–real soon.

 1. Nevím jak aktuální je tento web, mne osobně rozesmutnila zpráva, že v červnu 2011 zemřel saxofonista Springsteenova E-Street bandu Clarence Clemmons, kterého jsem vždy u jejich hudby neodmyslitelně obdivoval…bude mi scházet.

 2. Zdravím autora a návštěvníky tohoto bezva webu! ještě teď ve mě dojíždí ten boží zážitek ze středy. Potřeboval bych asi ještě jeden koncert, nějak jsem se ještě neuspokojil:)) tak aspon sjíždím vály na youtubu a v mp3. Chci se zeptat, jestli se třeba fandové Bruce v ČR neschází někdi, nebo jestli nejezdí společně na koncerty?:)

 3. Ahoj, na oficiálních stránkách Bruce Springsteena jsou zveřejněna data Wrecking Ball Tour v roce 2013, červen-červenec! Vrátí se the Boss také do ČR?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *