Ohlasy a recenze na koncert

Ohlasy a recenze na koncert

@JaromirBosak

He is the BOSS!!! Dnesni koncert pana Springsteena a E Street Bandu byl cista nadhera a fantazie. Je to borec…

iDnes (100%)

iDnes.cz: Springsteen si v Praze otevřel vysokou školu rock’n’rollu

Novinky.cz

Nadšení v publiku umocňoval svým obrovským nasazením samotný Springsteen. Překypoval energií víc než kdo jiný, a jestliže se v souvislosti s nedávným pražským koncertem Pearl Jam vychvalovalo zejména nasazení kapely, měly by být přepsány kroniky – 62letý Springsteen předčil všechny.

Novinky.cz: Bruce Springsteen dobyl Prahu

Fotogalerie: musicserver.cz

musicserver.cz: Na Bruce Springsteena se sjela do Prahy celá střední a východní Evropa

iHNed.cz:

iHNed.cz: Springsteen s kapelou převálcovali v Praze vše, co jim přišlo do cesty

Setlist:

 1. The Ghost of Tom Joad (solo acoustic)
 2. Badlands
 3. Prove It All Night
 4. We Take Care of Our Own
 5. Wrecking Ball
 6. Death to My Hometown
 7. My City of Ruins
 8. Spirit in the Night
 9. Candy’s Room
 10. She’s the One
 11. This Hard Land
 12. Jack of All Trades
 13. Atlantic City
 14. Because the Night
 15. My Love Will Not Let You Down
 16. Working on the Highway
 17. Shackled and Drawn
 18. Waitin‘ on a Sunny Day
 19. The River
 20. The Rising
 21. Land of Hope and Dreams
 22. * * *

 23. Thunder Road
 24. Born in the U.S.A.
 25. Born to Run
 26. Bobby Jean
 27. Seven Nights to Rock
 28. Dancing in the Dark
 29. Tenth Avenue Freeze-out
 30. Twist and Shout

21 odpovědí na “Ohlasy a recenze na koncert”

 1. Bruce byl jako vždy úžasný! Trochu jsem byl rozčarován z fanoušků. Přišla mi docela malá odezva vůči Brucovým hecováním. Měj te se! Snad příští rok znovu.

  1. Taky se mi zdá.. Konečná atmoška byla nejlepší, škoda, že všichni fanoušci do toho nešli naplno hned od začátku. Ale jedním slovem – bylo to úúúžasné!!! Naprosto neskutečně nabité energií, Opravdu BOSS!!!!

   1. Na tohle jsem u Čechů už zvyklej…to samé bylo na Claptonovi nebo Lukatherovi etc…Příjde mi to vždycky, že nebýt zlatých Poláků, tak to nemá kdo rozjíždět:/ Zasloužili si mnohem víc…Jenže Bruceova práce s publikem je neskutečná…to co se dělo v průběhu potom nemluvě o konci to už byla jiná káva…senzační zážitek a pro příště už doufám že pojedou všichni na 110% od začátku!!

 2. Tak jak se vám líbilo? Mně moooc, i slzička mi stekla, doufám, že bude na YouTube dost materiálu k rekapitulaci. Bože ten člověk by mohl energii rozdávat, vlastně to dělá, že jo. Bylo to jedním anglickým slovem GREAT.

 3. Bylo to něco neskutečnýho! První část od lidí trošku slabší, ale od Because the Night už to jelo :)) A na posledních 5 písniček už stál celej stadion :))
  Nemůžu pochopit, jak někdo může v skoro 63 letech vypadat tak dobře a mít tolik energie 🙂 Nejlepší koncert, co kdy v Praze byl!!!

 4. Já si málem vyřvala hlasivky už na začátku:-) Bylo to boží a vzal si můj trabsparent a zahrál Candy´s Room – prostě Dream came true! Jediná chyba je, že už je to za náma. Začínám šetřit na příští turné, abych si mohla dovolit zajet si na víc koncertů i po Evropě…

 5. Já jsem byla nadšená. To co tam Bruce a celý E Street Band předvedl byl neuvěřitelný zážitek. Český publikum je vždycky takový chladný, to není žádná novinka, ale konec snad zvedl ze sedačky každýho:-) Příště se mi snad podaří navštívit nějaký jeho koncert mimo ČR. Ještě teď jsem z toho koncertu nabitá;-)

 6. Potupně musím přiznat, že jsem s B.S. prohrála k.o. a půlku koncertu proseděla na tribuně, ač jsem měla lístky do kotle…Ale jinak koncert byl vynikající, s jednou drobnou vadou-strašně rychle utekl. S recenzemi souhlasím, výhradu mám k tý na novinkách-přijde mi docela hodně arogantní vůči spoluposluchačům. Někdo by měl pana redaktora upozornit, že znalost angličtiny už dneska (u mladší generace) není žádná zvláštnost. Já se po koncertě naopak shodla na tom, že mezipísničkové promluvy byly srozumitelný.

 7. Prosím prosím, nemáte někdo nahrané, jak měl tu foukací harmoniku nebo co, a zpíval po ní nebo před ní takovou tu krásnou melodii, vysoko, a dlouho? Nebo nevíte, jestli je to už na youtube? Nevím mezi kterými písničkami to bylo, ale bylo to prostě naprosto dokonalé…..

  1. Taky zoufale hledám nahrávku – nemáte někdo natočený River a Rising dohromady? Nutně potřebuju slyšet, co říkal mezi tím!!!! PROSÍÍÍÍM!!! Na youtube jsem nenašla :-((( DÍKY!

 8. byl to můj prvni velkej koncert…budu mít těd latku pěkně vysoko!!! Boss je užasnej, neuvěřitelnej…žasnu nad energii, kterou do toho dal. Budu z toho dlouho čerpat. Byl to užasný večirek“ Nepopsatelný…moc mě bavilo sledovat diváky, jak pařili a užívali jsme si to všichni…:-)…všimli jste si kolik tam bylo otcu se synama?! Uplny kopie jen o 25 mladši….:-)

 9. Tak toto sa nedá opísať slovami, tá energia a atmosféra. Kto nezažil ten neuverí, všetky kapely čo som doteraz zažil naživo sú len šuflikanti. Bruce bol neuveriteľný.Mal som trochu obavy ohľadne jeho veku ale ostal som šokovaný jeho
  nasadením, na konci už som mal čo robiť aby som udržal tempo vo fandení, ešte teraz nemám hlas úplne ok. Vďaka Bruce a E-street band.

 10. Musím souhlasit, muzikant, šoumen a profík par excellence.
  Jenom škoda, že má zvukaře absolutní amatéry. Možná, kdyby Bruce seděl v hledišti, tak by nevěřil, co mu provedli a jak mu koncert pokazili, protože pokud někdo zná Bruce a jeho hudební projev, tak je o to něm, jeho zpěvu, kytaře, harmonice a o tom, že je v jeho hudbě slyšet všechny hudebníky a nástroje. Ovšem v Synot Tip aréně se to všechno slilo v jednu „zvukovou kouli“, chytalo to vazby, dunění a hudební zážitek byl pryč, přitom atmosféra byla super. A to je škoda, protože vícekrát už Bruce do Prahy asi nepřijede. Kdo byl třeba na Tině Turner, ví o čem píšu.

 11. Dnes jsem málem dostala v práci padáka kvůli Springsteenovi (chyběl mi podpis na propustce). Když sem šéfové řekla, že mi to vůbec nevadí a rozhodně mi ten koncert stál za to, byla naprosto šokovaná… Lidé se opravdu dělí na ty, co Springsteena milují a ty, co ještě nikdy na jeho koncertě nebyli 🙂

 12. absolutne nejlepsi zazitek,tajto opravdu clovek musi videt nazivo to se neda jinak popsat :),jeste ted mam husi kuzi kdyz si na to vzpomenu 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *